Papila Madencilik
Hakkımızda
 
Hakkımızda

İthal kömür sektöründeki faaliyetine 2000 yılında Zonguldak’ ta başlayan PAPİLA MADEN kurmuş olduğu depo & tesisleriyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Papila Maden ’ in ithalatını yaptığı SİBİRYA SSPK marka kömürdür & ithalatçı şirketin 4 markasından biri olan I.Kalite Zenginleştirilmiş Kömürdür.

I.Kalite Zenginleştirilmiş Kömür, kullanımındaki verimliliği arttırılmış çevresel etkileri  azaltılmış kömürdür. Kömürün yanması sonucu ortaya çıkan emisyon azalırken tüketilen her ton kömürden elde edilen faydalı enerji arttırılmıştır.

Papila Maden tarafından ithalatı yapılan kömür T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan standartlara & bunların gerektirdiği belgelere sahiptir.

Gerçekleşen her ithalatın sonunda Türkiye genelinde kabul görmüş M.T.A. Gn.Md. Maden Analizleri ve Teknolojisi Dairesi ve  TÜBİTAK’ a yaptırılan Proximate (kısa) Analizler ile ithal edilen kömürün nitelikleri detaylı olarak raporlanmaktadır.


Ana Sayfa | Hakkımızda | Depomuz | Kalite Politikası | Ürünler | Sipariş | İletişim
Papila Madencilik
Yayla Mh. Ömer Karahasan Sk. Ticaret ve Sanayi Odası No: 5/5 Zonguldak - Türkiye
Tel: (372) 253 33 49 Faks: (312) 252 16 44 E-Posta: info@papilamadencilik.com

 
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar Kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, yazışma gruplarına, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz,internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Tüm Hakları Saklıdır Papila Madencilik 2009
Design: İNAJANS